Bilgisayar işletmenlik kursu

Ekleyen: excel kursu Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)eğitimlerimiz

Bilgisayar İşletmenlik Kursu Office Eğitimi

Bu programın konu ve saatleri, Microsoft Office programlarının işletmelerde kullanım alanları ve sıklığına göre belirlenmiştir. Programda iş hayatında en çok ihtiyaç duyacağınız pratik bilgilere, en sık karşılaşılan problemlerin çözümlerine özellikle geniş yer verilmiştir.

Kimler Katılabilir

Üniversite öğrencileri, yeni mezun olmuş veya iş hayatına hazırlanan kişiler, Office programlarını şimdiye kadar kendi bilgi birikimiyle kullandığını ve tüm detaylara hakim olmadığını düşünen, kendini geliştirmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Benzer Eğitimler
Microsoft word kursu microsoft excel kursu microsoft powerpoint kursu microsoft outlook kursu internet kursu bilgisayar temel kullanım kursu eğitimi

Eğitimin Sonunda

Katılımcılar, Microsoft Office Programlarından Word, Excel, PowerPoint ve Outlok’un iş hayatında kullanılan en önemli detaylarına hakim olacak, en çok karşılaşılan problemlerin çözümlerini öğrenerek almış oldukları sertifikanın da cvlerine önemli bir artısı olacaktır.Katılımcılar iş hayatının vazgeçilmezi olan Office Programlarının her birine hakim olacak ve en sık karşılaşılan problemlere yönelik paylaşılan pratik bilgileri iş hayatına entegre edebileceklerdir.

excel kursu

Biltek akademi excel kursu excel kursu fiyatları istanbul ileri excel kursları eğitimi dersleri formül macro raporlama program kullanımı hızlandırılmış excel kursu ders notları.